Akumulatora

Wymiana

Wymiana akumulatora na nowy w naszym Centrum Wymiany Akumulatorów odbywa się zawsze po uprzednim sprawdzeniu dotychczasowego akumulatora w samochodzie oraz napięcia ładowania alternatora.

 

Oczywiście jeśli klient jest świadomy stanu swojego dotychczasowego akumulatora i bez zwłoki chce przejść do procesu wyboru i zakupu nowego – jak najbardziej od razu dokonujemy wyboru odpowiedniej pojemności i prezentacji oferty cenowej oraz producenta baterii. Stary akumulator zostaje wykręcony i wyjęty z samochodu. Miejsce na akumulator wyczyszczone, zaciski biegunowe oczyszczone. Zakładamy nowy akumulator, smarujemy końcówki biegunów miedzianym smarem, zakładamy klemy na bieguny w poprawnej kolejności. Sprawdzamy napięcie ładowania na nowym akumulatorze.

 

Na życzenie klienta oraz w przypadku samochodów, którym groziłaby utrata pamięci komputera, akumulator wymieniamy na podtrzymaniu, czyli wpinamy w układ elektryczny sprawny akumulator na czas wymiany.

 

Na wszystkie zakupione w naszym sklepie akumulatory samochodowe udzielamy dwuletniej pisemnej gwarancji.

 

Klient w momencie zakupu zawsze otrzymuje poprawnie wypełnioną kartę gwarancyjną wraz z wpiętym paragonem lub fakturą. W okresie gwarancyjnym wszystkich zakupionych u nas akumulatorów oferujemy ich bezpłatne pomiary i diagnostykę układu elektrycznego samochodu. W razie potrzeby zapewniamy doładowanie akumulatora , a na jego czas wydajemy akumulatory zastępcze.

 

Jesteśmy miłośnikami motoryzacji – dlatego zawsze oprócz fachowej porady, obsługi i wymiany akumulatora służymy radą w kwestiach technicznych dotyczących Państwa samochodu.

 

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory firm :

 

Kraków

ul. Kobierzyńska 141

(róg z ul. Zalesie)

+48 519 163 160

biuro@noweakumulatory.pl

PON.-PT. 7.00 – 19.00

SOB. 9.00 – 14.00

 

ul. Władysława Łokietka 43

+48 513 341 400

biuro@noweakumulatory.pl

PON.-PT. 10.00 – 18.00

SOB. 9.00 – 14.00

 

 

CENTRUM WYMIANY

AKUMULATORÓW